My Lady by Noizy Lyrics

Looking for the Albanian lyrics to “My Lady” by Noizy (2010)? More than 129 people have already found the lyrics of the song for karaoke, the notes of the melody to the song, the official video and clip of the song “My Lady”.

My Lady sq Lyrics [Noizy]
My Lady Albanian Lyrics

Quote from the song “My Lady” by Noizy


Listen ya...
Gangsta love
Gangsta love
Gangsta love
Gangsta love
I'm like gangsta love
Gangsta love
Gangsta love, gangsta...

LyricsWord.com

Can you finish lyrics of the song “My Lady” based on this quote?

If you can't then the lyrics will be below ...My Lady lyrics [Noizy]

Noizy: My Lady Lyrics


Official Music Video Song “My Lady”

Noizy - “My Lady” (Official Video Clip)

This video clip of Noizy will answer the following questions:

  • What song samples My Lady?
  • Where is My Lady music video clip?
  • Who was in the My Lady official music video?
  • Who sang the popular song My Lady?
  • What is the meaning of the song My Lady?

Perfect Lyrics of the Song “My Lady” Released in 2010

[Favorite Song Lyrics: song “My Lady” with perfect lyrics for karaoke]

[Intro]

Listen ya...
Gangsta love
Gangsta love
Gangsta love
Gangsta love
I'm like gangsta love
Gangsta love
Gangsta love, gangsta...

[Verse 1]

Botes rreth e rreth i rash
Qka nuk preka, qka nuk pash
Jeta krejt livin' extralarge
Livin' extralarge, livin' extralarge
Se dite per dite mblu veq me qika
Shokt perreth sa mire po m'rrikan
Paret n'gjep bari dhe qika
Plot dashni dhash, dashni prita
Njona mla keit pa vetdije
Buzqesh ma shum se t'paska hije
Doren n'qaf si shok rinije
Dhe e puthi nfaqe dhe mos ta nin
Le qka folin kta per mu
Ti ki 1 zemer dhe une ta du
Ti nuk je nje femer e thjesht per mu
Princesh n'zemer tkom si tattoo

[Hook]

Ay, ay, ay, ay, ay
It's me and my lady
And we can't get enough
Ay, ay, ay, ay, ay
Coz' even bad boys FaLL In Love

[Verse 2]

S'eshte e vështir 1 kang me knu
Se bej qmos n'ket bot me ty me u zgju
Marr laps e leter me t'pikturu
S'di a ka piktor qe munet me t'pershkru
Je teper e thjesht teper e brisht
Lutna per ty dhe kur falna n'kish
Lutna per ne mos tna marrin msysh
Se do per inat po dahen n'dysh
Kurr skam menu qe bi n'dashni
Por ti mu shfaqe ne jet duke ber magji
As vet se di mos pyt se si
Noizy me ndjenja si ka mundsi
Noizy-n e gjeta inside of me
Kush lyp pi Noizy-T nuk ka dashni
Per ata qe se din dhe ata qe e din
Mu um thirrin Rigels e ktu ka dashni

[Hook]

Ay, ay, ay, ay, ay
It's me and my lady
And we can't get enough
Ay, ay, ay, ay, ay
Coz' even bad boys FaLL In Love

[Verse 3]

Ajo qet flak une ngri si aklli
Varsen n'qaf ja ve me gur diamanti
1 nate t'shtune del... you look so icey
Damlla i raft kush ta ka inatin
Flow so sick e kry beat-in tani
Kom stil unik like yes indeed
Kom plane t'ardhme visione pafund
Kome shku deri aty ku ti thu nuk mundem Like
Ku ti thu nuk mundna
Ku ti thu nuk mundna
Kome shku deri aty ku ti thu nuk mundem
Hah, Noizy...
EVEN BAD BOYS FALL IN LOVE!